77_yil
tecrube_kalite_guven
member Servis ve Üye Girişi

Ürünler

Yazılımlar

WinScale Windows Tabanlı Taşıt Kantarı Programı Ürün Resmi
WinScale Tunaylar Baskül San. ve Tic. A.Ş. tarafından geliştirilen MS Windows tabanlı taşıt kantarı yönetim yazılımıdır. MS Windows işletim sisteminin en gelişmiş özelliklerini kullanan WinScale, güvenilir ve gelişmiş veri işleme ve raporlama olanağı sunmaktadır. Esnek yapısı ile taşıt kantarlarının yönetiminde her türlü ihtiyaca vevap verir.
WinScale Windows Tabanlı Taşıt Kantarı Programı Detaylar
WinCrane Vinç Kantarı Tartım ve Raporlama Yazılımı Ürün Resmi
Vinç kantarları ile yapılan tartım işlemlerinin bilgisayar tarafından kontrol edilebimesine imkan tanıyan yazılımdır. Gelişmiş raporlama ve fiş çıktısı , aynı sahada birden fazla vinç kantarının yönetimi, farklı dil seçim menüsü, excel’ e rapor gönderme başlıca özelliklerindendir.
WinCrane Vinç Kantarı Tartım ve Raporlama Yazılımı Detaylar
WinATS Otomatik Araç Tanıma ve Raporlama Yazılımı Ürün Resmi
Taşıt kantarları ve endüstriyel uygulama otomasyonlarında, tartım yapılan sahada müşteri, araç v.b. bilgilerin operatör yardımı olmadan girilmesini sağlayan yazılımdır.
WinATS Otomatik Araç Tanıma ve Raporlama Yazılımı Detaylar
WinLabel Baskül ve Platform Baskülleri Tartım ve raporlama Yazılımı Ürün Resmi
Baskül ve platform baskülleri için geliştirilmiş tartım, etiketleme ve raporlama programıdır. Barkod çıktısı, ekrana ve yazıcıya rapor alabilme, excel’ e rapor gönderebilme başlıca özelliklerindendir.
WinLabel Baskül ve Platform Baskülleri Tartım ve raporlama Yazılımı Detaylar
WinMobile El Terminali ile Kablosuz Veri Gönderme Yazılımı Ürün Resmi
Tunaylar tarafından el terminalleri için dizayn edilmiş veri gönderme programıdır. Geliştirilmiş arayüz tartım yazılımı ve kablosuz iletişim özelliklerini kullanarak, plaka, müşteri, mal cinsi vb. bilgileri kontrol noktasındaki bilgisayara otomatik olarak aktarır.
WinMobile El Terminali ile Kablosuz Veri Gönderme Yazılımı Detaylar
WinAxle Aks Kantarları Tartım ve Raporlama Yazılımı Ürün Resmi
Aks tartım kantarları için özel olarak tasarlanmış tartım ve raporlama yazılımıdır. Ekrana ve yazıcıya rapor alabilme, excel’ e rapor gönderebilme başlıca özelliklerindendir.
WinAxle Aks Kantarları Tartım ve Raporlama Yazılımı Detaylar
Tunaylar Baskül Sanayi ve Ticaret A.Ş.
© 2013 Bu sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kullanım hakkı Tunaylar Baskül San ve Tic. A.Ş. 'ye aittir.
fb