77_yil
tecrube_kalite_guven
member Servis ve Üye Girişi

Ürünler

Mobil Tartım Sistemleri

Endüstriyel Vinç Kantarı Ürün Resmi
Vinç Kantarları, kaldırma araçları ile yükün kaldırılması ve taşınması esnasında pratik ve hızlı olarak tartımını da sağlayarak zaman ve işgücünden kazandırmaktadır. Bütünleşik yapıdaki kolay okunabilir göstergesi, bataryası ve uzaktan kumandası ile kolay taşınmakta, az yer kaplamakta ve istenilen her yerde pratik tartım imkanı sağlamaktadır.
Endüstriyel Vinç Kantarı Broşür
Endüstriyel Vinç Kantarı Detaylar
Forklift Tartım Sistemleri Ürün Resmi
Her türlü malzemenin kolay ve hızlı bir şekilde taşınmasına olanak tanıyan fokliftler günümüzde üretim, depolama, sevkiyat, stok yönetimi başta olmak üzere birçok iş sürecinde sıklıkla kullanılmaktadır. Tunaylar Forklift Tartım Sistemi, forklift kullanılan tüm iş süreçlerinde tartım ihtiyacına çözüm getirmek amacıyla özel olarak tasarlanmıştır.
Forklift Tartım Sistemleri Broşür
Forklift Tartım Sistemleri Detaylar
Transpalet Kantarları Ürün Resmi
Depolama tesisleri başta olmak üzere geniş bir kullanım sahası bulunan Transpalet Kantarları paletli yüklerin tartılması için tasarlanmıştır. Transpalet çatalları standart olarak kullanılan tüm paletlere uygun ölçüdedir. Malzemenin taşınması ve istiflenmesi sırasında tartım yapılarak zamandan ve işgücünden tasarruf sağlar.
Transpalet Kantarları Broşür
Transpalet Kantarları Detaylar
Tunaylar Baskül Sanayi ve Ticaret A.Ş.
© 2013 Bu sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kullanım hakkı Tunaylar Baskül San ve Tic. A.Ş. 'ye aittir.
fb