77_yil
tecrube_kalite_guven
member Servis ve Üye Girişi

Ürünler

Taşıt Kantarları

V-BRIDGE Serisi Zemin Üstü Tip Kamyon ve Tır Kantarı Ürün Resmi
V-BRIDGE® serisi elektronik taşıt kantarları 82 yıllık üretim ve mühendislik tecrübesi ile müşterilerin ihtiyaç ve istekleri göz önüne alınarak özel olarak tasarlanmıştır. Uzman mühendis ve teknik kadromuz tarafından projelendirilen yeni nesil çelik platformlu V kirişli taşıt kantarları TUNAYLAR güvencesi ile teslim edilirken güçlü yapıları ve dayanıklılıkları ile size uzun yıllar hizmet eder.
V-BRIDGE Serisi Zemin Üstü Tip Kamyon ve Tır Kantarı Broşür
V-BRIDGE Serisi Zemin Üstü Tip Kamyon ve Tır Kantarı Detaylar
V-BRIDGE-PIT Serisi Zemin İçi Tip Kamyon ve Tır Kantarı Ürün Resmi
V-BRIDGE-PIT® serisi elektronik taşıt kantarları V-BRIDGE® serisi taşıt kantarlarının zemin içi tartım uygulamalarına yönelik olarak tasarlanmış modelidir. Sahada hazırlanan betonarme temele monte edilir. Araç hareketinin yoğun olduğu, yer sıkıntısı bulunan işletmelerin öncelikli tercihi olan V-BRIDGE-PIT® modeli, yağmur suyunun sağlıklı bir drenaj sistemi ile atıldığı alt yapı ile uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılır.
V-BRIDGE-PIT Serisi Zemin İçi Tip Kamyon ve Tır Kantarı Broşür
V-BRIDGE-PIT Serisi Zemin İçi Tip Kamyon ve Tır Kantarı Detaylar
I-BRIDGE Serisi Zemin Üstü Tip Kamyon ve Tır Kantarı Ürün Resmi
I-BRIDGE® serisi taşıt kantarları geçmişi uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ile TUNAYLAR tarafından üretilen, sektörün değişimine ve gelişmesine öncülük eden modeldir. Dayanıklı yapısı ve yüksek tartım hassasiyeti ile kendini ispatlayan I-BRIDGE® serisi taşıt kantarları, farklı sektörlerde ve çevre koşullarında gösterdiği üstün performans ile global olarak benimsenmiş gerçek bir taşıt kantarı ikonudur.
I-BRIDGE Serisi Zemin Üstü Tip Kamyon ve Tır Kantarı Broşür
I-BRIDGE Serisi Zemin Üstü Tip Kamyon ve Tır Kantarı Detaylar
T-BRIDGE Serisi Taşınabilir Taşıt Kantarları Ürün Resmi
T-BRIDGE serisi elektronik taşıt kantarlarının temel özellikleri düşük profil modüler yapılı tasarımları ve çok kısa sürede monte ve demonte edilebilmeleridir. Bu özellikleri sayesinde gerekli mukavemeti sağlayan saha zeminine betonarme temel gerektirmeden çok kısa bir sürede monte edilerek çalıştırılabilirler. Altyapı gerektiren sahalarda betonarme rampalar ile de kullanılabilir. Düşük profil tasarımları, rampa ve platform yüzeyinin damla sac yapısı araçların kantara giriş ve çıkışlarında büyük kolaylık sağlar.
T-BRIDGE Serisi Taşınabilir Taşıt Kantarları Broşür
T-BRIDGE Serisi Taşınabilir Taşıt Kantarları Detaylar
RAILBRIDGE Serisi Vagon Kantarı Ürün Resmi
RAILBRIDGE® serisi elektronik vagon kantarları demiryollarında yük taşıyan vagonların tartılması için demiryolu ray ve bağlantı özelliklerinin yanı sıra, vagonların niteliklerine göre özel olarak projelendirilerek üretilmektedirler. Çok güçlü statik yapısı, dayanıklılığı ve yüksek performansı ile en ağır hizmet koşullarında uzun yıllar sorunsuz bir şekilde size hizmet eder.
RAILBRIDGE Serisi Vagon Kantarı Broşür
RAILBRIDGE Serisi Vagon Kantarı Detaylar
MULTI BRIDGE Serisi Demiryolu & Karayolu Kantarı Ürün Resmi
MULTIBRIDGE® serisi demiryolu & karayolu kantarları belirlenen uygun bir sahada zemine açılan betonarme çukura monte edilirler. MULTIBRIDGE® serisi, aynı kantarda hem yük taşıyan vagonların hem de standart tipte kamyon veya tırların tartılmasının gerekli olduğu durumlarda kullanılmaktadır.
MULTI BRIDGE Serisi Demiryolu & Karayolu Kantarı Broşür
MULTI BRIDGE Serisi Demiryolu & Karayolu Kantarı Detaylar
Tunaylar Baskül Sanayi ve Ticaret A.Ş.
© 2013 Bu sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kullanım hakkı Tunaylar Baskül San ve Tic. A.Ş. 'ye aittir.
fb