77_yil
tecrube_kalite_guven
member Servis ve Üye Girişi

Ürünler

Dinamik Tartım Sistemleri

Kontrol Baskülleri Ürün Resmi
Kontrol Baskülleri, ürünlerin, paketlerin, kargo emtialarının üzerlerinde taşındığı konveyör hatlarında tartılması için tasarlanmıştır. Gıda, Kimya, Metal Eşya, Nakliye ve Lojistik, Yapı Malzemeleri ve Kimyasalları, sektörleri başta olmak üzere ürünlerin ve paketlerin tartılması, ağırlık limitlerinin kontrolü, sınıflandırılması, sayılması ve kayıt altına alınması amacıyla kullanılırlar.
Kontrol Baskülleri Broşür
Kontrol Baskülleri Detaylar
Bant Kantarı Ürün Resmi
Konveyör bant üzerinden geçen dökme malzemenin mal akışı devam ederken tartılmasını sağlar. Çimento, madencilik, kuru gıda, bakliyat, tütün, cam, plastik, kağıt gibi ana sektörlerde yoğun kullanımı olan bant kantarları, zor şartlarda kullanım için özel endüstriyel dizayna ve yüksek hassasiyete sahiptir.
Bant Kantarı Broşür
Bant Kantarı Detaylar
Besleme Bant Kantarı Ürün Resmi
Özellikle madencilik, çimento, gıda gibi sektörlerde üretim, yükleme ve sevkiyat için gerekli olan dökme tip malzemenin bantlı konveyör ile istenilen miktarda beslemesinin yapılmasını sağlar.
Besleme Bant Kantarı Broşür
Besleme Bant Kantarı Detaylar
Coriolis Tip Akışkan Kütle Tartım Sistemi Ürün Resmi
Coriolis tip akışkan kütle tartım sistemleri, coriolis prensibinden yararlanılarak tasarlanmış, yüksek hassasiyet ve lineariteye sahip bir tartı sistemidir. Cam, madencilik, çimento, yem, gıda, kimya vb. sektörlerde toz ve mineral tarzı malzemelerden 10 mm. ye kadar olan parça büyüklüğündeki malzemelerin mal akışı devam ederken tartılmasını ve istenilen miktarda beslemesinin yapılmasını sağlar.
Coriolis Tip Akışkan Kütle Tartım Sistemi Broşür
Coriolis Tip Akışkan Kütle Tartım Sistemi Detaylar
Tunaylar Baskül Sanayi ve Ticaret A.Ş.
© 2013 Bu sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kullanım hakkı Tunaylar Baskül San ve Tic. A.Ş. 'ye aittir.
fb