77_yil
tecrube_kalite_guven
member Servis ve Üye Girişi

Ürünler

Dijital Ağırlık Göstergeleri

LL2 Dijital Ağırlık Göstergesi Ürün Resmi
Uluslararası standartlara uygun teknolojik tasarımı ile başta elektronik basküller ve taşıt kantarları olmak üzere birçok tartım uygulamasında kullanılabilen Load Line 2 Dijital Ağırlık Göstergesi, saniyede 100 kez ADC okuma hızı ve 16,000,000 iç sayım değeri ile yüksek hassasiyete sahiptir.
LL2 Dijital Ağırlık Göstergesi Broşür
LL2 Dijital Ağırlık Göstergesi Detaylar
LL2-WT Dijital Tartı Terminali Ürün Resmi
Load Line – 2 WT, özellikle Elektronik Taşıt Kantarları için tasarlanmış dijital tartı terminalidir. Renkli monitör ve pc klavyesi içeren donanımı ve operatörü yönlendiren anlaşılır menü yapısı ile son derece kolay kullanım olanağı sağlar.
LL2-WT Dijital Tartı Terminali Broşür
LL2-WT Dijital Tartı Terminali Detaylar
LL2-WT-L Dijital Etiketleme ve Raporlama Terminali Ürün Resmi
Load Line 2 WT-L, özellikle Elektronik Platform Kantarları için tasarlanmış tartı terminalidir. Ticari ve endüstriyel uygulamalarda kullanılabilir. Renkli monitör, bilgisayar klavyesi içeren donanımı ve operatörü yönlendiren anlaşılır menü yapısı ile son derece kolay kullanım olanağı sağlar. Geliştirilmiş windows tabanlı Win Label yazılımı ile platform kantarlarının yönetimi için tüm ihtiyaçlara cevap verir.
LL2-WT-L Dijital Etiketleme ve Raporlama Terminali Broşür
LL2-WT-L Dijital Etiketleme ve Raporlama Terminali Detaylar
LL2-AXP Portatif Tartı Terminali Ürün Resmi
Aks kantarları ve benzeri mobil tartım uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanan LL2 AXP Portatif Tartı Terminali, ABS plastik çanta içerisine monteli termal yazıcısı ile kompakt bir sistemdir.

Şarj edilebilir pili sayesinde uzun bir süre şebeke elektriğine gereksinim duymadan kullanılabilir. Ergonomik tasarımlı koruyucu dış çantası ile taşınması ve kullanımı oldukça pratiktir. Üzerine adapte termal yazıcısı ile tartım sonuçları fişe yazdırılabilir.

LL2-AXP Portatif Tartı Terminali Detaylar
LL3 Dijital Ağırlık Göstergesi Ürün Resmi
Load Line 3 özellikle elektronik basküllerde kullanılmak üzere tasarlanmış bir tartım göstergesidir. Uluslararası standartlara uygun teknolojik tasarımı ile başta elektronik basküller ve taşıt kantarları olmak üzere birçok tartım uygulamasında kullanılabilen LL3, alfanumerik kod girişine olanak tanıyan özelliği, yüksek kayıt hafızası ve gelişmiş fiş-etiket ve raporlama olanakları yanında birçok ilave tartım fonksiyonunu da beraberinde sunmaktadır.
LL3 Dijital Ağırlık Göstergesi Broşür
LL3 Dijital Ağırlık Göstergesi Detaylar
FlyLine Dijital Ağırlık Göstergesi Ürün Resmi
Havaalanı Check-in noktalarında kullanılan bagaj tartım baskülleri için tasarlanmıştır. Operatör ağırlık göstergesinin özel olarak tasarlanmış tuş takımı ve menü yapısı check-in operatörünün tartım işlemlerini pratik ve hızlı bir şekilde yapabilmesine olanak tanır.
FlyLine Dijital Ağırlık Göstergesi Detaylar
Tunaylar Baskül Sanayi ve Ticaret A.Ş.
© 2013 Bu sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kullanım hakkı Tunaylar Baskül San ve Tic. A.Ş. 'ye aittir.
fb