77_yil
tecrube_kalite_guven
member Servis ve Üye Girişi

Ürünler

Endüstriyel Baskül ve Kantarlar

Elektronik Basküller Ürün Resmi
Üretim, depolama, sevkiyat, kontrol, kalite ve ticaret süreçleri başta olmak üzere tüm endüstrilerde geniş bir kullanım sahası bulunan Elektronik Basküller, çelik konstrüksiyondan sağlam ve dayanıklı yapıları ile ağır endüstri koşullarında kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.
Elektronik Basküller Broşür
Elektronik Basküller Detaylar
Elektronik Platform Kantarları Ürün Resmi
Üretim, depolama, sevkiyat, kontrol, kalite ve ticaret süreçleri başta olmak üzere tüm endüstrilerde geniş bir kullanım sahası bulunan Elektronik Platform Kantarları, çelik konstrüksiyondan sağlam ve dayanıklı yapıları ile ağır endüstri koşullarında kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.
Elektronik Platform Kantarları Broşür
Elektronik Platform Kantarları Detaylar
Düşük Profil Platform Kantarları Ürün Resmi
Transpalet ve tekerlekli yük taşıyıcıları ile mamullerin taşındığı, yüklendiği, depolandığı, özellikle gıda işleme tesisleri, lojistik merkezleri, soğuk hava depoları, uluslararası nakliye antrepoları, alışveriş merkezleri, kimya sanayii başta olmak üzere tartım işlemlerinin kolay ve hızlı olarak yapılabilmesi için tasarlanmıştır. Düşük profili, entegre kısa ve düşük eğimli rampaları sayesinde transpaletle yükler rahat bir şekilde platforma çıkartılır ve tartılır.
Düşük Profil Platform Kantarları Broşür
Düşük Profil Platform Kantarları Detaylar
Hacim ve Ağırlık Ölçüm Baskülleri Ürün Resmi
DMS 936-S düzgün şekle sahip koli ve paletlerin otomatik olarak ağırlık ve hacimlerini ölçmek için tasarlanmış düşük maliyetli statik ağırlık ve boyut ölçme sistemidir. Az yer kaplayan ve kompakt tasarımı sayesinde işletmenizde herhangi bir yere kolaylıkla monte edilebilir ve yer değiştirilebilir.
Hacim ve Ağırlık Ölçüm Baskülleri Broşür
Hacim ve Ağırlık Ölçüm Baskülleri Detaylar
U Tipi Palet Kantarları Ürün Resmi
Endüstriyel ve ticari uygulamalarda kullanılabilen U Tipi Palet Kantarları özellikle depolama tesislerinde transpalet veya forklift ile taşınan paletli yüklerin tartılması için tasarlanmışlardır.
U Tipi Palet Kantarları Broşür
U Tipi Palet Kantarları Detaylar
Monoray Kantar Ürün Resmi
Entegre et tesisleri, kesimhaneler, soğuk hava depoları ve perakende sektörü et mal kabul reyonları başta olmak üzere büyükbaş ve küçükbaş et karkaslarının monoray taşıma sistemi üzerinde tartımı amacıyla tasarlanmıştır. İşletme ihtiyaçlarına göre belirlenen ray kesitine kısa sürede ve az maliyetle kurularak zaman ve işgücünden tasarruf sağlamaktadır.
Monoray Kantar Broşür
Monoray Kantar Detaylar
Canlı Hayvan Baskülleri Ürün Resmi
Küçükbaş ve büyükbaş hayvanların ticareti, gelişiminin izlenmesi, veterinerlik hizmetleri ve sürü ağırlığının tespiti amacıyla besi çiftlikleri, hayvan borsaları, entegre et işleme tesisleri başta olmak üzere besicilik sektöründe hayvan tartımı amacıyla tasarlanmıştır.
Canlı Hayvan Baskülleri Broşür
Canlı Hayvan Baskülleri Detaylar
Bobin Tartım Kantarları Ürün Resmi
Bobin tartım kantarları rulo formunda üretilen ürünlerin tartılması için dizayn edilmişlerdir. Genellikle demir çelik ve kağıt endüstrisinde kullanılmaktadırlar. 3 ton’dan 50 ton’a kadar farklı ebat ve kapasitelerde üretilen bobin kantarlarının V yatağı standart özelliğidir.
Bobin Tartım Kantarları Broşür
Bobin Tartım Kantarları Detaylar
Demir ve Çelik Ürünleri Tartım Kantarları Ürün Resmi
Demir ve Çelik Ürünleri Tartım Kantarları, demir çelik ürünleri üretim, depolama, işleme ve ticaretini yapan işletmelerde çubuk, boru, profil vb. uzun mamullerin sağlıklı ve güvenli tartımı için tasarlanmıştır.
Demir ve Çelik Ürünleri Tartım Kantarları Broşür
Demir ve Çelik Ürünleri Tartım Kantarları Detaylar
Tunaylar Baskül Sanayi ve Ticaret A.Ş.
© 2013 Bu sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kullanım hakkı Tunaylar Baskül San ve Tic. A.Ş. 'ye aittir.
fb